Shpërthim me lëndë plasëse në Fushë-Krujë, dëmtohet porta e jashtme e një banese

shperthim me lende plasese ne fushe kruje demtohet porta e jashtme e nje baneseNjë shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në fshatin Arrameras, në Fushë-Krujë.

policia-naten-1024x672

Sipas raportimeve të para nga policia, mësohet ngjarja ka ndodhur rreth orës rës 22:10, në ambientet e jashtme të banesës së shtetasit me iniciale A. K.

Si pasojë e shperthimit ka vetëm dëme materiale dhe është dëmtuar porta e jashtme, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 18.05.2024, rreth orës 22:10, në Arrameras, në ambientet e jashtme të banesës së shtetasit A. K., dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale (është dëmtuar porta e jashtme).

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts