Shpërthim me tritol në oborrin e banesës në Shkodër, policia nis hetimet

shperthim me tritol ne oborrin e baneses ne shkoder policia nis hetimet
shperthim me tritol ne oborrin e baneses ne shkoder policia nis hetimet

Tritol në një shtëpi private në Shkodër. Burime zyrtare bënë me dije se nga lëndë plasëse i është vendosur derës së jashtme të banesës së shtetases Frida Sala. Nga shpërthimi fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale.

“Rreth orës 03:40, në lagjen “Tom Kola”, Shkodër, tek porta e oborrit të banesës së shtetases F. S., 62 vjeçe, është hedhur lëndë plasëse. Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë të cilat vijojnë kontrollin në zonë. Ndërkohë grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.”, thuhet në njoftimin e policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts