Shpërthim me tritol në Vorë, vendoset lëndë plasëse në portën e oborrit të një banese

shperthim me tritol ne vore vendoset lende plasese ne porten e oborrit te nje banese
shperthim me tritol ne vore vendoset lende plasese ne porten e oborrit te nje banese

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në Marikaj të Vorës, mëngjesin e sotëm.

“Më datë 19.02.2024, rreth orës 05:55, është marrë njoftim se në Marikaj, Vorë, në portën e avllisë së shtetasit E. M., dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse. Si pasojë ka dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.”, thuhet në njoftimin e policisë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts