Shpërthim me tritol në zonën e “Freskut” në Tiranë

Një  shpërthim me tritol është raportuar mbrëmjen e sotme.

Gazetari Igli Çelmeta tha për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur në zonën e “Freskut” në Tiranë.

Ndërkohë ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com