Shpërthim në Stamboll, ka viktima dhe të plagosur

[embedded content][embedded content]

15:27 13/11/2022

Ende të paqarta shkaqet e ngjarjes

Një shpërthim i fuqishëm raportohet të ketë ndodhur para pak çastesh në Stamboll.

Ngjarja ndodhi në një restorant në një nga zonat më të populluara.

Deri tani rapoirtohet për 1 viktimë dhe 11 të plagosur.

Janë të paqarta shkaqet e ngjarjes.

Tv Klan

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts