Shpërthimi në Lushnjë, reagon Ilir Meta: I pikëlluar nga ngjarja tragjike

shperthimi ne lushnje reagon ilir meta i pikelluar nga ngjarja tragjike
shperthimi ne lushnje reagon ilir meta i pikelluar nga ngjarja tragjike

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta reagoi pas ngjarjes së rëndë në Lushnjë ku humbën jetën dy persona, duke shprehur ngushëllimet.

“I pikëlluar nga ngjarja tragjike sonte në Lushnje, ku humbi jetën një qytetar dhe u plagosën disa të tjerë.

Shpreh ngushëllimet më të ndjera për familjen që humbi njeriun e tyre të dashur dhe ju uroj shërim të shpejtë të lënduarve dhe deputetit të Kuvendit të Shqipërisë”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts