Shpërthimi në Zvençan, Lista Serbe thirrje protestuesve: Mos rrezikoni sigurinë e ushtarëve të KFOR-it. Kush bën të kundërtën…

Pas ditësh protesta të dhunshme në veri të vendit dhe përplasje të qytetarëve me ushtarët e KFOR-it, Lista Serbe ka bërë sot thirrje që protestuesit të përmbahen e të mos rrezikojnë sigurinë e trupave paqeruajtëse të NATO-s. “Lista Serbe u bën thirrje qytetarëve që të mos rrezikojnë sigurinë e ushtarëve të KFOR-it, sepse kushdo që […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sotwww.botasot.al

Spread the love

Similar Posts