Shpesh marrin më shumë vëmendje se ndeshja, UEFA me vendim drastik për ata që hyjnë në fushë
Janë inkursionet më të parëndësishme në futboll: kur tifozët hyjnë në fushën e lojës dhe ndërpresin një ndeshje.

fgfgfgf

Dikush për të marrë një autograf, dikush tjetër për të bërë një “Selfie” dhe dikush tjetër që i zhveshur kërkon të marrë vëmendje. Por, tani kjo do të ketë pasoja. UEFA ka vendosur që për çdo njeri që hyn në lojë nga shkallët e stadiumit, do të ketë një dënim përjetë nëpër stadiume dhe një gjobë të madhe parash.

ggggggg

A do të ndalë kjo këtë shfaqje? Kjo pritet për t’u parë!

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *