Shqipëria e mbylli aventurën në Europian, Zabaleta: Ëndërruam dhe luftuam deri në fund, krenarë për këta djem

shqiperia e mbylli aventuren ne europian zabaleta enderruam dhe luftuam deri ne fund krenare per keta djem
shqiperia e mbylli aventuren ne europian zabaleta enderruam dhe luftuam deri ne fund krenare per keta djem

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts