Shqiptari plagoset me thikë pas sherrit në Athinë, përfundon në spital me disa plagë në trup

shqiptari plagoset me thike pas sherrit ne athine perfundon ne spital me disa plage ne trup
shqiptari plagoset me thike pas sherrit ne athine perfundon ne spital me disa plage ne trup

Një shqiptar i identifikuar si Artur Mitro, nga qyteti i Beratit është plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Athinë.

Ngjarja ka ndodhur pas një sherri në rrugë mes dy personash, ndërsa raportohet se i plagosuri është goditur disa herë dhe është dërguar në spital ku po merr ndihmën e parë.

Policia mbërriti menjëherë në vend ngjarje por nuk mundi të arrestojë autorin, i cili është identifikuar dhe shpallur në kërkim. Sakaq, autoritetet po hetojnë për shkaqet e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts