Shqiptari Skënder Salihi synon të bëhet kryetar i qytetit zviceran të Gjenevës

Gjenevë, 13 mars –Skënder Salihi nuk ndalet, për çdo vit po rritet në karrierë dhe po zë pozita të larta, si në kantonin e Gjenevës, ashtu edhe në Bernë. Në lidhje me zgjedhjet komunale të 2025, Skënder Salihi, në një bisedë për gazetën zvicerane në shqip Le Canton27.ch tregohet optimist, se viti i ardhshëm do […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts