SHSKUK: Mjetet shpërthyese të gjetura nga Oda e Mjekëve dyshohet të jenë nga koha e paraluftës

Shërbimi Spitalor i Kosovës ka dhënë informacione për mjeteve shpërthyese që janë gjetur sot në një prej objekteve të QKUK-së, shkruan Gazeta Express. Siç njofton SHSKUK, bëhet fjalë për mjete shpërthyese të cilat dyshohet të jenë nga koha e paraluftës dhe që janë gjetur përgjatë inventarizimit të invertarit nga Oda e Mjekëve. Informacionet për gjetjen […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts