Shtëpia e “blinduar” me kamera/ Si i monitoronte 35-vjeçari ekonomist vajzën, gruan dhe nënën. E shoqja tentoi vetëvrasjen: Lamtumirë dhe më falni

shtepia e blinduar me kamera si i monitoronte 35 vjecari ekonomist vajzen gruan dhe nenen e shoqja tentoi vetevrasjen lamtumire dhe me falni

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në Tiranë, ku 35-vjeçari Jetnor Zhaboli dhunonte fizikisht dhe psikologjikisht gruan, vajzën e mitur dhe nënën e tij, të cilët i mbante të mbyllur në banesë.

Gazetari Igli Çelmeta bën me dije për BalkanWeb se 35-vjeçari kishte instaluar kamera në të gjithë banesën, edhe në dhomën e gjumit dhe në tualet.

Kur vetë dilte nga banesa ai i monitoronte nga celulari. Akoma edhe më rëndë, 35-vjeçari kishte montuar bllokues valësh që familjaret të mos përdornin celularët dhe të mos bënin telefonata.

Burime policore bëjnë me dije se bashkëshortja e tij kishte tentuar vetëvrasjen. Në banesën e 35 vjeçarit, policia gjeti dy letra që gruaja kishte shkruar për familjarët e saj.

Bashkëshortja për shkak të stresit që po kalonte dhe dhunës nga bashkëshorti i cili ishte xheloz, në letra u jepte lamtumirën familjarëve dhe u kërkonte falje.

35-vjeçari me profesion ishte ekonomist.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts