Shtrëngime duarsh dhe të qeshura mes Kurtit dhe Ramës, gjithçka nga darka në Slloveni

Anulimi i mbledhjes së dy qeverive asaj të Kosovës dhe Shqipërisë që ishte planifikuar të mbahej më 14 qershor, kishte nxitur debate në distancë mes Kurtit dhe Ramës. Që nga ajo kohë të dy kryeministrat kishin shmangur takimet mes njëri-tjetrit. E pas gjithë kësaj zhurme që raportet Kosovë-Shqipëri mund të jenë të tensionuara, të dy […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts