“Shtrëngohu se regjimet nuk rrëzohen me tribuna”, delegati thirrje të pazakontë në Kuvend: Berishë, trimat vdesin, frikacakët poshtërohen

shtrengohu se regjimet nuk rrezohen me tribuna delegati thirrje te pazakonte ne kuvend berishe trimat vdesin frikacaket poshterohen
shtrengohu se regjimet nuk rrezohen me tribuna delegati thirrje te pazakonte ne kuvend berishe trimat vdesin frikacaket poshterohen

Liman Lleshi, delegat i degës të PD në Bulqizë, ka marrë pjesë në mbledhjen e Kuvendit Kombetar të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Gjatë fjalës së tij, ai bëri një thirrje të pazakontë, ku tha ‘Berishë shtrëngohu se regjimet nuk rrëzohen me tribuna’.

“Ju bëj thirrje demokratëve që ka ardhur koha jo vetëm e tubimve, por momenbti kur një kryetar i partisë nuk njeh ligje. Nuk ka fjalime, duhet të bashkohemi për të rrëzuar këtë diktatorë të dytë.

Thirrja ime për demokratët është: Berishë shtrëngohu se regjimet nuk rrëzohen me tribuna. Trimat vdesin, frikacakët poshtërohen. Ne jemi trima!’, u shpreh ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts