Shtyhet seanca për ish-kryebashkiakun Dako. Ja kur do të mbahet gjyqi

shtyhet seanca per ish kryebashkiakun dako ja kur do te mbahet gjyqi
shtyhet seanca per ish kryebashkiakun dako ja kur do te mbahet gjyqi

Shtyhet për datën 27 shkurt seanca për Vangjush Dakon dhe grupin. Deri në këtë datë do të bëhet akt-ekspertimi për faktin e dytë penal, atë të promenadës bregdetare. Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se gjykata ktheu për hetim aktin e dytë penal pasi nuk konstatoi akt ekspertimi në gjetjet e prokurorisë për përcaktimin e dëmit në raport me projektin. Seanca do të mbahet në orën 12:00.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts