Shtyhet seanca për Salianjin në Apel, ja arsyeja

shtyhet seanca per salianjin ne apel ja arsyeja
shtyhet seanca per salianjin ne apel ja arsyeja

Shtyhet seanca në Gjykatën e Apelit ndaj deputetit Ervin Salianji.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Arsye për shtyrjen ka qenë kërkesa e bërë nga përfaqesuesi ligjor i Jetimir Olldashit, Indrit Sefa, për përjashtimin e gjyqtares Iliba Bezati

Seanca e radhës do të mbahet më 24.4 2024 në orën 10.00.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts