“Shumica e efektivëve në Veri i shërbenin krimit”, Sveçla: Kosova nuk gjunjëzohet nga banditët e mbështetur nga Serbia!

Ministri i Brendshëm i Kosovës, Xhelal Sveçla ka vlerësuar numrin e qytetarëve të cilët i janë përgjigjur pozitivisht vendimit të qeverisë për regjistrimin e targave. Sipas tij sot në 4 komunat e veriut shërbejnë zyrtarë policorë që janë në shërbim të rendit dhe ligjit e në luftim të kontrabandës, grupeve kriminale e terroriste, ndërsa më […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts