Si ndikuan dëshmitarët kontradiktorë në procesin e Thaçit dhe të pandehurve të tjerë?

Gjatë gjykimit ndaj Thaçit dhe të tjerëve, në gjykatë janë dëgjuar dëshmitë, e deklarata kontradiktore të dëshmitarëve të prokurorisë. Se si do të ndikojë kjo në proces tregojnë avokatë të akredituar nga Gjykata Speciale, teksa organizata e veteranëve të UÇK-së vazhdon mos të ketë besim në këtë gjykatë. Të paktë janë ata që në Gjykatën […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts