Simpatizantët e tij sërish poshtë banesës, Berisha del në dritare dhe i përshëndet, këtë herë me fjalim të parapërgatitur

simpatizantet e tij serish poshte baneses berisha del ne dritare dhe i pershendet kete here me fjalim te parapergatitur

Ndërsa dhjetëra mbështetës të tij janë mbledhur poshtë banesës, ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë në dritare dhe i ka përshëndetur ata.

Berisha, i cili ndodhen nën masën e sigurisë ‘arrest shtëpie’, sikurse dhe dje, është shfaqur në dritaren e banesës dhe ka folur me mikrofon, por sot me fjalim të përgatitur më herët.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts