Situata e sigurisë në Kosovë, presidentja Osmani takon kreun e Agjencisë së Inteligjencës dhe liderët e opozitës

Pas zhvillimeve të fundit dhe sulmit terrorist në veri të Kosovës, presidentja Vjosa Osmani po mban takim me kreun e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë dhe partitë opozitare. Në takimin ndërmjet Osmanit, që zhvillohet ndaras me partitë opozitare temë diskutimi është situata e sigurisë pas sulmit terrorist. Në takimin me Osmanin do të jenë krerët […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts