Situata kaotike në Kryesinë e Kuvendit, anulohet edhe mbledhja e Komisionit të Jashtëm

Pas Komisionit të Ligjve dhe atij të Shëndetësisë, anulohet edhe Komisioni i Jashtëm.

Kjo ka ardhur si pasojë e kaosit të krijuar sot në Kryesinë e Kuvendit, nga deputetët e opozitës. Këta të fundit pasi nuk u lejuan nga Garda të futeshin brenda, u futën nga dritaret.

Më pas nuk kanë lejuar që të zhvillohen në mënyrë normale mbledhjet e Komisioneve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts