Situata me Covid-19 në Kosovë/ Në 24 orët e fundit asnjë viktimë, 18 të infektuar

situata me covid 19 ne kosove ne 24 oret e fundit asnje viktime 18 te infektuar
situata me covid 19 ne kosove ne 24 oret e fundit asnje viktime 18 te infektuar
Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka bërë me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 18 raste të reja infektimi me Covid-19 dhe asnjë humbje jete.Njoftimi i plotë:

23 Prill 2022: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon:

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts