Situatë e papritur në ‘Përputhen’, Saide humb ndjenjat në studio

situate e papritur ne perputhen saide humb ndjenjat ne studio

‘Përputhen’ është një emision dashurie plot me të papritura.

Një ngjarje e pazakontë ndodhi në studio ku njëra nga konkurrentet humbi ndjenjat. Bëhet fjalë për Saiden, e cila po kalonte disa momente mjat emocionuese me Gertin

Ky i fundit i shprehu dashurinë Saides dhe i bëri edhe një surprizë në studio. Saide o kishte shkruar një letër romantike Gertit. Teksa po lexonte letrën, ajo dukej shume e emocionuar dhe filloi të humbasë ndjenjat.

Pamja në studio filloi të bëhej e paqartë dhe programi doli në publicitet. Pas publicitetit, Megi njoftoi se Saide është në gjendje të mirë shëndetësore dhe është nën kujdesin e mjekëve.

Whatsapp Image 2024 01 24 At 03.10.50 (1)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts