“S’jam duke e vrarë shumë mendjen”- Çfarë po ndodh në raportin me Ledri Vulën? Sara Hoxha: Nuk e kisha përjetuar asnjëherë…

sjam duke e vrare shume mendjen cfare po ndodh ne raportin me ledri vulen sara hoxha nuk e kisha perjetuar asnjehere

Prej muajsh flitet që Sara Hoxha dhe Ledri Vula i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, por në asnjë moment nuk e kanë pranuar publikisht.

sara hoxha ledri vula

Dyshja kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes, për të cilët shpesh është ngritur pyetja se a janë bashkë, apo janë të ndarë.

Së fundmi, Sara është pyetur se i qëndron e vërteta, por ajo zgjodhi që të mos thoshte diçka konkrete.

sara hoxha ledri vula

“Është një temë delikate që ende dua ta mbaj private, sepse ndonjëherë çfardo përgjigje të japësh nuk është asnjëherë ajo që publiku do të dëgjojë. Njëherë për njëherë, sa të qetësohet gjithçka të marrim dhe ne të marrim vesh çfarë po ndodh, të shkojë si të shkojë. Nuk jam duke e vrarë më mendjen për asgjë. Nuk e kisha përjetuar asnjëherë që nuk e di çfarë të thuash”, thotë ajo në emisionin në “Cherry on Top”.

sara hoxha6

Fituesja e DWTS dha edhe një mesazh për nënat single, ku shprehet se e di mirë se si është të rrisësh një fëmijë pa partnerin.

“Mamatë single janë heroina sepse është shumë e vështirë të rrisësh një fëmijë pa partnerin, por kemi prindërit, për të cilët jam falënderuese”, u shpreh ajo.

sara hoxha ledri vula6 sara hoxha ledri vula5 sara hoxha3 Sara Hoxha ledri vula ledri-vula-sara-hoxha-1-3fsocb2y0e4k2ep6wo1z40 sara hoxha (3) sara hoxha (7) sara hoxha (5) ledri vula sara hoxha (5)

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts