Skandalet ‘nuk i ndahen’ politikanit kanadez, pasi u shfaq nudo kapet duke urinuar në seancën plenare “online”

Skandalet duket sikur nuk i ndahen politikanit të njohur kanadez, William Amos.

Ai ka kërkuar falje publike, pasi gjatë një seance online në Parlament, është parë duke urinuar.

“Unë urinova pa e kuptuar që isha me kamera ndezur. Është thellësisht e turpshme. Ishte aksidentale dhe jo e dukshme për publikun, por kërkoj falje nga zemra”, u shpreh Amos.

Ky është incidenti i dytë i sikletshëm online për këtë politikan brenda pak javësh.

Më 14 prill, ai u shfaq i zhveshur gjatë një tjetër konference online në Parlament.

Fotot e videot të këtij momenti qarkulluan gjerësisht në rrjet, ndërsa politikani nuk ngurroi të shprehte ndjesën e tij.

Ky është momenti i dytë i sikletshëm në kamera i këtij politikani, brenda disa javësh.

Më 14 prill, ai u pa i zhveshur gjatë një konference me video parlamentare. Një foto e shkrepur gjatë videos qarkulloi gjerësisht në internet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.