Skandali me dy vajzat bionde, Rooney bën denoncim në Polici, nisin hetimet për fotot

Wayne Rooney nuk e ka lënë në heshtje skandalin me dy vajzat bionde duke bërë denoncim në Policinë e Manchester.

Sipas mediave britanike, Rooney ka dorëzuar imazhet që kanë bërë xhiron e rrjetit.

Menjëherë kanë nisur hetimet se nga kanë dalë ato foto dhe imazhe. Në këndvështrimin e parë duket sikur anglezi ka kryer tradhëti duke shkuar me dy vajza bionde, por mbetet për tu sqaruar gjithë ngjarja.

3
3
2
2
1
1
4
4

Rooney momentalisht është trajner i Derby County në Angli dhe është i martuar me fëmijë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.