Skandali në BBC, zbulohet cili është prezantuesi që pagoi një adoleshente për foto intime, bashkëshortja tregoi gjithçka

Prezantuesi i BBC-së, i cili dyshohet se i ka paguar një adoleshenteje më shumë se 35,000 £ për foto me përmbajtje intime, është zbuluar të jetë Huw Edwards.

Identiteti i tij u zbulua nga bashkëshortja e tij Vicky Flind në një deklaratë të publikuar ditën e sotme.

Ajo u shpreh se burri i saj “vuante nga probleme serioze të shëndetit mendor” dhe tani “po merr kujdes në spital”.

Flind tha më tej se sapo burri i saj të ishte në gjendje të mirë shëndetësore, ai do të përgjigjej për akuzat që rëndojnë ndaj tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts