“Skena, fyese dhe poshtëruese”, Haradinaj për rrëmbimin e tre policëve të Kosovës: Ndërkombëtarët t’i bëjnë presion Serbisë për lirimin e tyre

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradiaj ka dhënë sot një deklaratë për mediat pas rrëmimit të tre efektivëve të policisë së Kosovës nga Serbia. Ai ka kërkuar që efektivët të lirohen menjëherë dhe u ka bërë thirrje ndërkombëtarëve që të bëjnë presion mbi Serbinë që situata të tilla të mos përsëriten. Haradinaj […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts