“S’keni punë me këshilltarët, arrestoni Veliajn!”, Alimehmeti kërkon të flasë me drejtorin e Policisë: Na lejoni të hyjmë në bashki!

skeni pune me keshilltaret arrestoni veliajn alimehmeti kerkon te flase me drejtorin e policise na lejoni te hyjme ne bashki
skeni pune me keshilltaret arrestoni veliajn alimehmeti kerkon te flase me drejtorin e policise na lejoni te hyjme ne bashki

Këshilltarët e opozitës në Bashkinë e Tiranës kanë kërkuar që të futen në institucion, për të vijuar punën.

Ka qenë Ilir Alimehmeti që të flasë me drejtorin e policisë së Tiranës, Tonin Vocaj, ku i ka kërkuar që të futen brenda.

“Kush është komandanti këtu? Dua të flas me të. Zoti drejtor, a mund të hyjnë anëtarët e Këshillit?. Kërkojmë të bëjmë detyrën tonë! Detyrë që na e ka ngarkuar populli. Çojmë kërkesë zyrtare për mbledhje urgjente! Është firmosur nga dhjetëra anëtarë të Këshillit”, tha zoti Alimehmeti.

Ndërkohë, Tedi Blushi nga Partia e Lirisë ka thënë se; “S’kemi punë me këshilltarët, arrestoni Veliajn”.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts