“S’kishte probleme, një virozë para disa ditësh”, babai i 2-vjeçarit që ndërroi jetë në çerdhe: Kur u zgjua nga gjumi kishte vjellë dhe…

skishte probleme nje viroze para disa ditesh babai i 2 vjecarit qe nderroi jete ne cerdhe kur u zgjua nga gjumi kishte vjelle dhe
skishte probleme nje viroze para disa ditesh babai i 2 vjecarit qe nderroi jete ne cerdhe kur u zgjua nga gjumi kishte vjelle dhe

Një ngjarje e rëndë u regjistrua pak ditë më parë në Burrel, ku një i mitur 2 vjeç, u ndje keq në çerdhe dhe ndërroi jetë rrugës për në spital.

Babai i tij, në një rrëfim ekskluziv për emisionin ‘Me zemër të hapur’ në News24 se djali i tij nuk kishte asnjë problem me zemrën. Madje ai tha se vogëlushi nuk kishte pasur asnjë problem as me zemrën, gjë që u tha në disa media.

“Ai ishte i qete dhe nuk kishte probleme shëndetësor. Djali pati një viroze të lehte dhe kishte ditë që e kishte kaluar. E çuam në çerdhe shumë mirë. Edukatorët na thanë se pas gjumit djali kishte vjellë. Ai humbi ndenjat në çerdhe dhe ndërroi jetë rrugës për në spital. Atë ditë nuk ishte i sëmurë, madje nuk vuante as nga zemra”, tha babai.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts