“Skizofrene”/ Ilnisa i përmendi Erjolës prindërit, Juli: I tha çfarë edukate të kanë dhënë, ndërkohë që babai…

Juli dhe Bardhi kanë diskutuar për debatin e rëndë mes Erjolës e Ilnisës.

Debati i vajzave ka agravuar deri në përmendjen e familjarëve, gjë që nuk është pëlqyer aspak nga banorët.

Ilnisa i përmendi Erjolës se çfarë edukate i kanë dhënë prindërit, ndërkohë që babai i saj ka ndërruar jetë.

Juli: Se çfarë i kishte thënë ajo, skizofrene a nuk e di, edhe kjo i kishte përmendur edukatën që i kanë dhënë prindërit, kur ndërkohë njërin prej tyre nuk e ka (babin).

Bardhi: E bëri edhe me Sarën Ilnisa, përpara disa ditësh. Nuk është e mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts