Skuadra e Ilir Dajës “i rrëmben” objektivin e merkatos Partizanit, Ballkani gjen akordin me sulmuesin 28-vjeçar


Panoramasport.al/ Ballkani duket se do ta festojë suksesin në mbrëmjen e djeshme ndaj Shkupit me një goditje të madhe në merkato, me kampionët e Kosovës që duket se kanë arritur akordin për transferimin e Sidrit Gurit.

SIDRIT GURI

Sipas raportimeve nga “FrontOnline” 28-vjeçari duket se ka gjetur gjuhën e përbashkët me Ballkanin dhe pritet të konkretizojë në orët e ardhshme transferimin nga Shkëndija e Tetovës.

Guri ishte prej kohësh dhe një objektiv i Partizanit, me “Demat” që duket se do ta humbin këtë garë ndaj skuadrës që drejtohet nga ish-tekniku i tyre Ilir Daja.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *