Sot 24 vite nga dita e Çlirimit të Kosovës, Basha thirrje për bashkëpunim: Të ecë përpara drejt anëtarësimit në NATO

Lulzim Basha ka uruar Kosovën për 24-vjetorin e ditës së çlirimin de hyrën e forcave të NATO në territor. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Basha ka shprehur mirënjohjen për aleatët ndërkombëtare dhe vendet anëtare të NATO-s, të udhëhequr nga SHBA-të. Sakaq bën thirrje për bashkëpunim dhe koordinim të pandarë me aleatët. Postimi i plotë i […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts