Sot Blinken në Tiranë, Rama i uron mirëseardhjen zyrtarit amerikan. Ja mesazhi

sot blinken ne tirane rama i uron mireseardhjen zyrtarit amerikan ja mesazhi

Sot Tirana pret në një vizitë zyrtare një zyrtar të lartë të SHBA-ve.

Kryeministri Edi Rama i ka uruar mirëseardhjen sekretarit amerikan, Antony Blinken.

“MIRËMËNGJES”, shkruan Rama, ndërsa ka postuar dhe një foto të Blinken.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts