Sot derbi i kryeqytetit, shihni si kuotohen në baste Dinamo dhe Partizani
Ndeshja mes Dinamos dhe Partizanit do të luhet në “Elbasan Arena” mbrëmjen e sotme, në orën 19:45.

derbi 2

Skuadra e Dinamos kuotohet si favorite për të triumfuar në derbin e parë të kryeqytetit.

Duke parë rezultatet e fundit në Superiore, ajo që bie në sy janë barazimet, prandaj dhe kjo sfidë anon më shumë nga barazimi, me koeficientin 2.20.

Fitorja e Dinamos kuotohet 3.45, ndërsa fitorja e Partizanit kuotohet 3.85. Sfida luhet në fushë neutrale dhe “Elbasan Arena” mund t’i shkojë më shumë për shtat Partizanit.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.