Sot janë ndër më të pasurit në botë, ja kush janë të famshmit që kanë ndërprerë shkollën që në adoleshencë (Foto+Emri)

Për të ndjekur karrierën e hershme ose sepse një mundësi tjetër u erdhi, shumë të famshëm kanë ndërprerë studimet përgjysmë, disa universitetin, të tjerë gjimnazin.

Sot ata janë ndër më të pasurit, madje edhe miliarderë si këngetarja Rihanna.

Rihanna

Rihana

Leonardo Di Caprio

Lenardo

Jay Z

Jz

Jonny Deep

Jonny Dep
 

Camerun Diaz

Camerun

Tom Cruise

Tom Cruise
 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *