“Sot në orën…”, Gazment Bardhi njofton mbledhjen e grupit parlamentar

sot ne oren gazment bardhi njofton mbledhjen e grupit parlamentar
sot ne oren gazment bardhi njofton mbledhjen e grupit parlamentar

Gazment Bardhi mbledh sot grupin parlamentar të Partisë Demokratike. Përmes një mesazhi, Bardhi ka njoftuar deputetët demokratë për mbledhjen.

Mësohet se mbledhja është parashikuar që të nisë në orën 12:00. Kujtojmë se sot opozita do të mbajë një protestë para Kuvendit në orën 17:00, në një kohë kur brenda ka dhe seancë plenare.

Sakaq, opozitarët kanë si skenar të tyre prishjen e seancës plenare.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts