Sot nis viti i ri shkollor, Basha: Mbarësi të gjithë nxënësve dhe mësuesve

sot nis viti i ri shkollor basha mbaresi te gjithe nxenesve dhe mesuesve
sot nis viti i ri shkollor basha mbaresi te gjithe nxenesve dhe mesuesve

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu është bashkuar mesazheve me rastin e nisjes së vitit të ri shkollor.

Përmes një urimi në ‘Facebook’ Basha uroi nxënësit, mësuesit dhe prindërit.

“Ju uroj nga zemra mbarësi të gjithë nxënësve dhe mësuesve që nisin sot vitin e ri shkollor. Urime për prindërit shqiptarë, që me punë e sakrifica ushqejnë ëndrrat për të ardhmen e fëmijëve të tyre dhe dashurinë për dijen.”, shkruan Basha.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts