Sot pavarësia e SHBA-ve, Rama iu bashkohet urimeve dhe nxjerr fotot nga pritja e Cllinton: Zoti ju bekoftë!

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot Shtet e Bashkuara të Amerikës për festën e Pavarësisë.

Në një mesazh në ‘Facebook’ Rama teksa ka postuar foto nga ceremonia e pritjes dje e ish-presidentit Bill Clinton.

“Gëzuar 4 korrikun Amerikë????????❤️????????
GOD BLESS YOU????”, shkruan Rama. Sot shënohet 247-vjetori i Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës!

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts