Sot pretencë për Belerin, qytetarë mblidhen para gjykatës, tentojnë të djegin flamurin e Vorio-Epirit

sot pretence per belerin qytetare mblidhen para gjykates tentojne te djegin flamurin e vorio epirit
sot pretence per belerin qytetare mblidhen para gjykates tentojne te djegin flamurin e vorio epirit

Ditën e sotme do të mbahet pretenca për kryebashkiakun e zgjedhur të himarës Fredi Beleri.

Gazetarja Klodiana Lala raporton se disa qytetarë janë paraqitur para gjykatës dhe kërcënojnë se do të djegin flamurin e Vorio-Epirit.

Ndërkohë në gjykatë kanë hyrë familjarët e Belerit, në pritje të nisjes së seancës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts