Sot zyrtarisht në stinën e verës, por në Kosovë bie borë, ja pamjet (FOTO)

Ndonëse zyrtarisht sot ka trokitur vera, në Kosovë po ndodh krejt e kundërta. Ditën e sotme janë regjistruar reshje dëbore në zonat malore të Kosovës, konkretisht në Brod të Dragashit.

Siç shihet dhe nga pamjet, në këtë zonë bora ka mbuluar gjithçka.

Ditët e fundit temperaturat kanë pësuar ulje, ndërsa ka pasur edhe reshje shiu.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com