SPAK kërkon 2 vite e 6 muaj burg për Belerin, avokati: E turpshme! Edhe në 46-ën nuk ndërtohej një fabul kaq e keqe

spak kerkon 2 vite e 6 muaj burg per belerin avokati e turpshme edhe ne 46 en nuk ndertohej nje fabul kaq e keqe
spak kerkon 2 vite e 6 muaj burg per belerin avokati e turpshme edhe ne 46 en nuk ndertohej nje fabul kaq e keqe

Një fabul e ndërtuar shumë keq dhe vendim i paligjshëm. Kështu e ka cilësuar pretencën e SPAK sot avokati i Fredi Belerit.

“Nuk sollën asnjë provë përveç dëshmisë së, Arsen Ramës. Është një fabul e ndërtuar shumë keq. Edhe ata të 46-ës e ndërtonin më mirë fabulën. Është një akuzë e turpshme, vendim i pritshëm.”, tha avokati.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts