SPAK kërkon arrestimin e tij, avokati i Ahmetajt: Ndodhet në Angli pranë familjes, do vijë kur…

spak kerkon arrestimin e tij avokati i ahmetajt ndodhet ne angli prane familjes do vije kur
spak kerkon arrestimin e tij avokati i ahmetajt ndodhet ne angli prane familjes do vije kur

Avokati i Arben Ahmetajt ka reaguar për mediat duke thënë se ish-ministri ndodhet në Angli.

Henrik Ligori ka deklaruar se Ahmetaj ndodhet pranë familjes së tij, dhe se do të kthehet në Shqipëri kur të ketë lirinë.

Vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts