SPAK lëshoi 11 urdhër-arreste/ Nga Ervin Mata, te djali i Breçanit, kush janë personat e shpallur në kërkim

Nga 11 urdhër-arreste që lëshoi dje SPAK, vetëm 5 masa janë ekzekutuar.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se 4 persona janë arrestuar.

Të arrestuar: 

Erzen Breçani, ish-nëndrejtor i Policisë së Tiranës;

Dedan Gjoni, shef i krimeve në Komisariatin nr.6;

Besmir Mustati,

Detyrim paraqitje:

Jonida Babameton

Të shpallur në kërkim:

Besmir Murati

Ervin Mata

Artan Sulejmani

Albert Prenga

Bajram Grabova

E. Breçani (djali i Erzen Breçanit).

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts