Sportisti i Tiranës shpallet nënkampion Europe në mundje, Veliaj: Vazhdoni na bëni krenarë 


sportisti i tiranes shpallet nenkampion europe ne mundje veliaj vazhdoni na beni krenare
sportisti i tiranes shpallet nenkampion europe ne mundje veliaj vazhdoni na beni krenare

Një tjetër sukses i sportistëve të Tiranës. Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka uruar sportistin Zelimkhan Abakarov që mbron ngjyrat kuqezi për arritjen si nënkampion Europe në mundje.

“Zelimkhan Abakarov nënkampion Europe në mundje.????????????
Fantastike! ???????? Vazhdoni na bëni krenarë kampiona”, shkruan Veliaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts