Stadiumi i ri dhe kushte moderne, klubi i Kategorisë Superiore ka vendosur ta përurojë ndaj… Partizanit


Egnatia do të prezantohet me plot risi në Kategorinë Superiore, ku padyshim arritje me vlerë konsiderohet rikostruksioni i stadiumit në kohë rekord. Egnatia do të luajë në elitë në stadium të ri dhe kushte moderne.

egnatia

Drejtuesit rrogozhinas kanë vendosur që stadiumin e ri ta përurojnë me një ndeshje miqësore me Partizanin, pikërisht më 1 shtator, në orën 17:00. Është përzgjedhur Partizani, për faktin se në Rrogozhinë janë të shumtë dashamirësit e skuadrës së kuqe.

egnatia4

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.