Starti i sezonit sportiv spektakolar vetëm në DigitAlb. Mbi 2500 sfida, 5 ndeshje ekskluzive nga çdo ligë Europiane

Sezoni i ri sportiv ka nisur spektakolar në DigitAlb. Këtë sezon  do të ndiqni më shumë se 2500 sfida live. Nga kampionati më i dashur, Serie A, si edhe ligat e tjera Oscar të futbollit.

Misionin e kuqezinjve dhe dardaneve drejt euro 2024, evente evropiane, kupat e Evropës dhe gjithçka tjetër nga bota e sportit në 10 kanale te dedikuara, çdo jave 70 sfida live me 5 ndeshje ekskluzive nga çdo lige evropiane.

Kampionatet ikonike kanë startuar, por shtatori vjen super emocionues në SuperSport pasi na presin menjëherë derbet monumentale.

Derbi i madonines, el derbi madrilen, derbi londinez, si dhe të tjerë në Bundeslige, kampionatin francez dhe holandez.

Kuqezinjtë dhe dardanet rikthehen në fushën e blertë më së të betuar për sfidat vendimtare drejt misionit euro 2024 pa harruar edhe kolosët evropiane në kualifikueset e tyre

Ristartojnë gjithashtu faza në grupe e kupave të Evropës, në Uefa Europa League dhe Uefa Conference League, të gjitha ndeshjet live dhe ekskluzivisht në kanalet SuperSport.

Kampioni kuq e zi, Marku do të duelojë vetëm në Supersport për gjerdanin e artë.

Yjet e futbollit në anën tjetër të globit do të vazhdojnë të na mahnitin në realitetin më të ri të futbollit në Saudie pro League.

Ka startuar futbolli i madh, me shume emocione i cili vazhdon suksseshëm i shoqëruar me një programacion teë pasur sportiv. Lajme ekskluzive në kanalin e dedikuar Sport Neës, emisione analitike me të ftuar speciale për çdo eveniment të rëndësishëm me produksione të reja.

Transmetime ekskluzive të mega eventeve sportive në 2 kanale ndërkombëtare Eurosport 1 dhe Eurosport 2. Tashmë platforma televizive e të gjithë shqiptarëve është prezente kudo, nëpërmjet transmetimeve tokësore, satelitore dhe përmes internetit me aplikacionin Digitalb, i cili mund të aksesohet direkt nga bashkombësit tanë në Amerikë, Kanada, Australi, Evrope dhe gjithë botën.

Digitalb ju fton te shpejtoni deri me 31 gusht për të përfituar nga oferta e sezonit te ri në çdo pike shitje të autorizuar si dhe në çdo kohë online në faqen zyrtare digitalb.al.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts