Strakosha “harron” Lacion, gjen lumturinë te Shqipëria: Duam të provojmë…

SHPËRNDAJE

Pas një periudhe të vështirë te Lacio, ku prej kohësh qëndron në stol, Thomas Strakosha duket se ka gjetur lumturinë në Kombëtare.

KUMBULLA STRAKOSHA

Futbollisti është grumbulluar me Shqipërinë, për 3 ndeshjet kualifikuese të Shqipërisë, ndaj Andorrës, Anglisë dhe San Marinos. Madje me shumë mundësi, portieri do të jetë titullar në ndeshjen e parë ndaj Andorrës, teksa lumturinë e tij për grumbullimin e shfaq edhe në një postim në “Instagram”.

Në postimin e tij, Strakosha shkruan:”  Është bukur të jem përsëri me ekipin tim kombëtar, veçanërisht me një objektiv madhor përpara. Katar 2022, duam të provojmë”, shkruan Strakosha.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com