Stuhi edhe në Kosovë, erërat e forta rrëzojnë disa shtylla elektrike, si paraqitet situata

Moti i keq dhe stuhia e erës ka përfshirë edhe Kosovën. Mediat atje bëjnë me dije se problematika janë shënuar në rajonin e Dukagjinit. Faqja e Facebook Meteo Kosova ka publikuar pamje të shtyllave elektrike që janë rrëzuar në qytetin e Pejës. Erërat e forta fillimisht kanë rrëzuar një shtyllë elektrike në hyrje të Pejës […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts